Moda z przeszłości dzisiejszym trendem

Czwarta dekada ubiegłego wieku to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Taka tendencja powróciła ponownie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, słowem na początku lat dwudziestych naszego stulecia znowu widać ten styl.

W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku modne były bardzo obcisłe i trochę zbyt krótkie spodnie. Ta moda znowu była popularna w ostatnich latach. Stanowiła część stylu nazywanego slim, charakteryzującego się również przylegającymi marynarkami.

Siódma dekada ubiegłego stulecia to, w kwestii spodni moda na tak zwane dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na dzwony wróciła w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Ponownie ostatnimi czasy tu i ówdzie widać ten krój.

W czwartej dekadzie ubiegłego wieku popularne były bardzo obszerne marynarki i bardzo szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tej mody były garnitury w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku i w kolejnej dekadzie. Jednakże spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych nadmienione wyżej dzwony.

Style w modzie pojawiają się, ulatują i powtórnie wracają po wielu latach.

https://dantex-moda.pl

Author: admin