Edukacja domowa – czy odpowiednia dla twojego dziecka

Żyjemy w erze informacji. Tak przyzwyczailiśmy się do informacji z prędkością światła, że ​​dla wielu z nas perspektywa braku natychmiastowego dostępu do dużej liczby faktów i liczb za jednym kliknięciem kilku przycisków jest po prostu niepokojąca. Z owego powodu ma sens jedynie to, że w całym świecie i na całym świecie istnieje dużo ludzi, którzy z całym entuzjazmem przyjmują ideę możliwości uczenia się i edukacji online.

Jednocześnie na całym świecie jest taka sama liczba ludzi, którzy desperacko próbują trzymać się tradycyjnych metod radzenia sobie z pewnymi sprawami. W rzeczywistości niektórzy ludzie nadal grają w pasjansa z talią kart do gry. Dla osób, które czują, że era informacji do pewnego etapu ich odeszła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nauka online że nie być najlepszą dostępną opcją dla Ciebie.

Wejdź: https://www.jasne.online/korepetycje/jezyk-polski

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które mogą posłużyć ci określić, czy naprawdę skorzystasz, biorąc udział w niektórych z wielu kursów online oferowanych w dzisiejszej dobie uczenia się.

1) Czy jesteś zdyscyplinowany? Może się to wydawać niewinnym pytaniem, albowiem wszyscy chcielibyśmy myśleć, iż do pewnego okresu jesteśmy zdyscyplinowani. Problem polega na tym, iż kiedy jesteś za kierownicą dla własnej edukacji, musisz mieć nieco dobrze niż niewielki stopień dyscypliny. Musisz być w stanie dotrzymać terminów, zdać testy i czuć się odpowiedzialnym za faktyczne poznanie informacji, których potrzebujesz, żeby zdać kurs. Nie można winić nikogo oprócz siebie samego, jeśli nie radzisz sobie dobrze na zajęciach online, a niektórzy ludzie po prostu nie lubią być na miejscu kierowcy, jeżeli chodzi o motywowanie i tempo rozwijania się.

2) Jak wspaniale się uczysz? Wszyscy mamy różne metody uczenia się, dla których przechowujemy informacje dużo niż inni. Kursy online wymagają intensywnego czytania. Jeśli masz trudności z zatrzymaniem przeczytanych informacji, być może będziesz musiał znaleźć alternatywną metodę nauki lub poszukać rozwiązań z pomocą instruktora kursu, zanim przejdziesz dalej w miejscu do nauki online.

3) Czy naprawdę pragniesz odnieść sukces? Odpowiedź na owo zagadnienie jest szczególnie ważna przy określaniu, albo nauka online jest w Twoim najlepszym interesie. Istnieje dużo ścieżek, którymi możesz podążać, aby uzyskać pożądane wykształcenie i stopień. To nie jest ścieżka mas, przynajmniej na razie. Ten typ uczenia się, dużo niż wszystek inny, jest dobry do rezygnacji z względu apatii. Jeśli nie jesteś zdeterminowany, aby wykonywać zadania, studiować notatki i naprawdę uczyć się materiału, który jest Ci prezentowany, to wprost nie musisz tracić czasu ani czasu instruktora na ciągłe wymyślanie wymówek. Kursy online odbywają się w wielkiej mierze we naszym tempie, ale masz ograniczoną liczbę czasu na naukę materiału, zanim będziesz musiał przejść dalej. Nauczyciel jest dostępny za dostarczenie Ci informacji oraz materiałów, ale Ty jesteś dostępny za wszystko, co dzieje się z tego czasu. Czy jesteś gotowy na tę odpowiedzialność?

Niezależnie od owego, lub jesteś pierwszym studentem, czy też profesjonalistą, który wraca do szkoły po długiej nieobecności, nauka online może otworzyć nowe alternatywie dla przyjemności z nauki. Musisz chcieć przejść przez te drzwi i zabrać przedstawione ci informacje, by odnieść sukces. Mam szczerą nadzieję, iż każdy, kto to czyta, dokładnie rozważy, lub brak struktury, którą gwarantuje wiele kursów online, będzie sprzyjał Twoim konkretnym potrzebom edukacyjnym i edukacyjnym przed podjęciem decyzji.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *